Studnie głębinowe

Dlaczego warto mieć własną studnię głębinową?

 

wiertnicaStudnia głębinowa przynosi wiele korzyści i to nie tylko finansowych. Warto podkreślić, że głównym kosztem związanym ze studnią głębinową, jest koszt jej wykonania. Sama jej eksploatacja dla budżetu domowego jest w zasadzie nieodczuwalna. Jedyny koszt jaki będziemy ponosić z tytułu posiadania odwiertu, to prąd zasilający pompę niezbędną do dostarczenia wody.

 

Zalety studni głębinowej:

  • Oszczędność - takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić duże kwoty pieniędzy. Koszty korzystania ze studni głębinowych są stałe.
  • Wysoka jakość wody - woda ze studni głębinowej jest czysta i nie zawiera chloru. Jest to wyniki wielu warstw filtracyjnych przez jakie przechodzi woda wydobywana z takiej studni. Ponadto taka woda posiada wiele mikroelementów, które pozytywnie wpływają na nasz organizm.
  • Trwałość - studnie głębinowe są niezwykle trwałe. Każdy odwiert jest specjalnie zabezpieczany.

Wymiana pomp głębinowych

 

przylacza-studni-7Jeśli zepsuła Ci się pompa głębinowa, potrzebujesz wymiany zadzwoń do nas i zapytaj o innowacyjne technologie pomp, szybkie działanie i konkurencyjne ceny. Nasi profesjonaliści doradzą oraz pomogą w wyborze odpowiedniej pompy indywidualnie dopasowanej do każdej studni co pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów oraz problemów wynikających z niewłaściwego doboru pompy. Zdarzą się ze klient kupuje pompę bez konsultacji z profesjonalistami w efekcie źle dobrana pompa głębinowa nie nadaję się do użytkowania.