Przyłącza studni głębinowych

Warto zapoznać się z naszą ofertą dotyczącą kompleksowego przyłączenia studni głębinowej do budynku wraz z wpięciem się w istniejącą instalację wodną , Ponadto wykonujemy również przyłącza studni głębinowych na cele budowy domu, co pozwala na swobodne korzystanie ze studni w momencie powstawania domu lub gospodarstwa.

 

SzybkozlaczeJednym z najważniejszych elementów jest dobranie odpowiedniej pompy, wybranej indywidualnie do każdej studni oraz zamocowanie jej wraz z obudową w taki sposób, by żadna woda gruntowa nie dostawała się do odwiertu studziennego, Nasi specjaliści wykonują montaż pompy na szybkozłączu szwedzkiej produkcji, które umożliwia połączenie hydrauliczne pompy głębinowej z rurociągiem odprowadzającym wodę ze studni np. do budynku. Szybkozłącze montuje się bezpośrednio w studni, na ściance rury osłonowej na wysokości (głębokości) rurociągu odprowadzającego wodę, tak jak to pokazano na rysunku 1. Złącze umożliwia zatem odprowadzanie wody ze studni na odpowiedniej głębokości, np. poniżej strefy przemarzania gruntu. Dodatkowo złącze jest elementem mocującym pompę głębinową w studni. W swojej górnej części złącze posiada otwór (ucho) do zaczepienia liny, na której wisi pompa głębinowa. Szybkozłącze umożliwia wielokrotny montaż i demontaż pompy w studni bez jakichkolwiek prac ziemnych np. odkopywania rury odprowadzającej wodę, jak również nie występuje konieczność wykonywania jakichkolwiek prac hydraulicznych np. nie trzeba rozłączać żadnych śrubunków.

 

Ważnym elementem, jest również, dobranie odpowiedniego zbiornika indywidualnie do każdej studni głębinowej oraz odpowiednich sterowników, które pozwolą na korzystanie ze studni w taki sposób, iż będziemy mogli zapomnieć o jej istnieniu. W momencie skorzystania z naszej usługi otrzymują Państwo od nas 2 letnią gwarancje w ciągu 48 godzin na materiały oraz usługę.

 

Szybkozlacze-montaz